Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.01.2021
Stavba elektrického ohradníku
Elektrické hrazení tvoří několik částí a pouze správná funkce každého z nich zaručí stoprocentní výsledek. Výběr zdroje pro elektrický ohradník a ost... číst celé
18.01.2021
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky.   V dnešní době řešíme stále více problémů se zaběhlými zvířaty, se psy, kteří napadli člověka, nebo se ... číst celé
20.06.2020
Pro skot
Pro skot Na ohradníky pro skot použijte zdroje síťové, pokud máte k dispozici síťové napětí. Pokud není síťové napětí dostupné, použijte zdroje kombi... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.12.2022
Ochrana jezírek a rybníků
Často je třeba ochránit ryby v jezírku nebo rybníku před vydrou, kočkami nebo jinými predátory. U menších jezírek lze použít zdroje 1 - 3J, u rozsá... číst celé
17.07.2020
Jak na divokou zvěř
Pro divokou zvěř nebo lépe ohradník proti divoké zvěři. Elektrický ohradník proti divokým prasatům je v dnešní době velice frekventované spojení. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. O nás

Opište text z obrázku*
Provádíme montáže elektrických ohradníků

Naše firma provádí také technické poradenství a montáže elektrických ohradníků.

Nezáleží na tom, zda chcete ohradit golfový areál nebo malou zahrádku. Jsme schopni vám dopravit materiál, poradit, popřípadě provést dodávku na klíč.

Vše lze domluvit e-mailem: info@ohradniky.cz nebo telefonicky 603 867 821

Elektrické ohradníky pro psykoně, kozyovceskotlesnídivokou zvěřochrana voliérjezírek, rybníků, proti rozplétání  a přeskakování plotů.

Vyrábíme zdroje pro elektrické ohradníky, dodáváme kompletní příslušenství - lanka, pásky, izolátory, zkoušečky.

Kromě osvědčených elektrických ohradníků jsme pro vás připravili elektronické ohradníky , výcvikové, protištěkací obojky pro psy.

Nově jsme zařadili do sortimentu prvky pro solární nabíjení akumulátorů.

 

Firma Ohradníky s.r.o. se již od roku 1996 zabývá vývojem a výrobou zdrojů pro elektrické ohradníky. Zpočátku jsme se věnovali převážně speciálním zálohovaným zdrojům,  které se používají v prostředí, kde je nutný provoz elektrického ohradníku i při výpadku sítě - tj. převážně v zoologických zahradách.

Nyní vyrábíme také zdroje pro všeobecné použití při chovu skotu, ovcí, koz, koní, lze je použít i na domácí zvířata - psy, kočky, králíky. Elektrické ohradníky najdou využití  v lesnictví, pastevectví nebo rybářství.

Naše zdroje jsou jednoduché a úsporné, mají vynikající poměr výkon/cena.

Kromě zdrojů dodáváme i veškeré příslušenství ke stavbě elektrického ohradníku jako jsou izolátory, lanka, pásky, brány, VN kabely, zkoušečky apod.

 Ochrana osobních údajů e-shopu Ohradníky s.r.o.

Protože ctíme vaše soukromí, věnujeme ochranně osobních údajů velkou pozornost. V těchto dokumentech naleznete informace o tom, jaké údaje zpracováváme, a z jakého důvodu. K jakým účelům je používáme, komu je můžeme předávat a jaká práva máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

TOPlist               Jsme registrováni u kolektivního systému REMA System a.s. pro budoucí nakládání s vysloužilými výrobky. (www.rema.cloud)

Copyright 2023 Ohradniky s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz