Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.01.2021
Stavba elektrického ohradníku
Elektrické hrazení tvoří několik částí a pouze správná funkce každého z nich zaručí stoprocentní výsledek. Výběr zdroje pro elektrický ohradník a ost... číst celé
18.01.2021
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky.   V dnešní době řešíme stále více problémů se zaběhlými zvířaty, se psy, kteří napadli člověka, nebo se ... číst celé
20.06.2020
Pro skot
Pro skot Na ohradníky pro skot použijte zdroje síťové, pokud máte k dispozici síťové napětí. Pokud není síťové napětí dostupné, použijte zdroje kombi... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.12.2022
Ochrana jezírek a rybníků
Často je třeba ochránit ryby v jezírku nebo rybníku před vydrou, kočkami nebo jinými predátory. U menších jezírek lze použít zdroje 1 - 3J, u rozsá... číst celé
17.07.2020
Jak na divokou zvěř
Pro divokou zvěř nebo lépe ohradník proti divoké zvěři. Elektrický ohradník proti divokým prasatům je v dnešní době velice frekventované spojení. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Generátor elektrického ohradníku fencee power DUO PD20

Generátor elektrického ohradníku fencee power DUO PD20

Kombinovaný generátor fencee s výstupním výkonem 2 J je vhodný pro všechny typy instalací elektrických ohrad do délky 15 km. Zařízení můžete napájet p... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
2 199,00 Kč
1 817,36 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1220
EAN kód:8595221013332
Výstupní energie:2 J
Výrobce:VNT electronics s.r.o.
Kompletní specifikace
Kombinovaný generátor fencee s výstupním výkonem 2 J je vhodný pro všechny typy instalací elektrických ohrad do délky 15 km. Zařízení můžete napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné autobaterie 12 V pomocí bateriových kabelů, ty jsou obsahem balení zdroje.
Oblíbený elektrický ohradník nejčastěji pro: psy, koně, skot a ochrana před škůdci
Zdroj elektrického ohradníku power DUO PD20 je svým výkonem vhodný pro většinu druhů zvířat jako jsou psi, koně, krávy a skot nebo ovce a kozy, kterým potřebujete vymezit prostor k pohybu na vaší zahradě, u domu nebo na loukách a pastvinách. Elektrický ohradník je účinnou pomůckou v boji proti malým škůdcům a drobným predátorům jako kuna nebo lasička. Ty velmi rádi a často navštěvují vaše pozemky, půdy nebo sklepy a tam páchají nemalé škody. Ohradník také ochrání vaše jezírka a chovné rybníčky před škůdci jako je vydra, bobr, liška, volavka a ostatní zvířata, která hledají potravu na vašich pozemcích a zahradách. S generátorem také zamezíte ničení a okusování vaší úrody a plodin srnkami, daňky a ostatní lesní zvěři. S elektrickým ohradníkem rychle a bezpečně zamezíte zvířatům v přístupu do nežádoucích míst nebo naopak snadno vymezíte prostor, kde se zvířata můžou pohybovat.
Vlastnosti a výhody elektrického ohradníku fencee
Moderní vysoce spolehlivý generátor pro elektrické ohrady s kombinovaným zdrojem napájení. Zdroj je možné napájet z elektrické sítě 230 V pomocí adaptéru, nebo můžete použít běžnou autobaterii 12 V, na tu generátor připojíte pomocí připojovacích bateriových kabelů. Autobaterii můžete využít také jako záložní zdroj v případě výpadku elektrického proudu.

Díky ON/OFF tlačítku na přední straně zařízení je vypnutí a zapnutí generátoru snadné a bezpečné, kromě toho je tlačítko také šetrné k provozu celému zařízení oproti konkurenčním modelům které se vypínají vytažením napájecího kabelu ze zásuvky. Tlačítko má také rozšířenou funkci pro přepínání výkonu, tu oceníte hlavně v případě, kdy zařízení nemusí dávat plný výkon, můžete ho tak přepnout na poloviční výkon s tím také šetříte energii připojené baterie.
Svítivé LED diody a bargraf zobrazují velmi zřetelně na první pohled provoz zdroje a jeho případnou poruchu, nebo poruchu na elektrické ohradě. Generátor si měří napětí ohrady a hodnoty zobrazuje barevně pomocí bargrafu. Ten je dobře viditelný i z dálky a za přímého slunečního světla.
Při výrobě generátorů fencee byly použity nejmodernější mikroprocesorové technologie. Díky tomu jsou zařízení velmi spolehlivá a bezpečná. Výkon zdroje zajišťuje řízený Smart Control mikroprocesor, společně s ST transformátorem který je odolný vysokému napětí a byl navrhován pro potřeby elektrických ohradníků zajišťuje maximálně efektivní výkon s nízkou spotřebou a provozními náklady.
Technologie SafeShock zajišťuje maximální bezpečí pro vás i vaše zvířata v elektrické ohradě. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním zdrojům.

S elektrickým ohradníkem zamezíte vstupu zvířatům na vaše zahrady, pozemky a do vašich obydlí. Jednou provždy ukončíte parazitování škůdců na vašich okrasných rybníčcích a jezírkách. S ohradníkem rychle a snadno vymezíte prostor pro zvířata, kde se mohou volně pohybovat, nebo jim naopak zamezíte ve vstupu do vámi vybraných míst.
Co najdete v balení:

generátor fencee power DUO PD20
napájecí adaptér fencee DUO 14 V, 150 cm
zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
kabel bateriový fencee DUO 170 cm
výstražná tabulka fencee
návod k obsluze

Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku.
Parametry
Výstupní energie2 J

TOPlist               Jsme registrováni u kolektivního systému REMA System a.s. pro budoucí nakládání s vysloužilými výrobky. (www.rema.cloud)

Copyright 2023 Ohradniky s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz