Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.01.2021
Stavba elektrického ohradníku
Elektrické hrazení tvoří několik částí a pouze správná funkce každého z nich zaručí stoprocentní výsledek. Výběr zdroje pro elektrický ohradník a ost... číst celé
18.01.2021
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky
Co jsou a jak pracují elektrické ohradníky.   V dnešní době řešíme stále více problémů se zaběhlými zvířaty, se psy, kteří napadli člověka, nebo se ... číst celé
20.06.2020
Pro skot
Pro skot Na ohradníky pro skot použijte zdroje síťové, pokud máte k dispozici síťové napětí. Pokud není síťové napětí dostupné, použijte zdroje kombi... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.12.2022
Ochrana jezírek a rybníků
Často je třeba ochránit ryby v jezírku nebo rybníku před vydrou, kočkami nebo jinými predátory. U menších jezírek lze použít zdroje 1 - 3J, u rozsá... číst celé
17.07.2020
Jak na divokou zvěř
Pro divokou zvěř nebo lépe ohradník proti divoké zvěři. Elektrický ohradník proti divokým prasatům je v dnešní době velice frekventované spojení. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Generátor elektrického ohradníku fencee power DUO PD70

Generátor elektrického ohradníku fencee power DUO PD70

Kombinovaný zdroj s možností napájení ze sítě 230 V pomocí adaptéru nebo z běžné baterie 12 V. Tu můžete použít také jako záložní zdroj v případě výpa... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
5 499,00 Kč
4 544,63 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1270
EAN kód:8595221013899
Výstupní energie:7 J
Výrobce:VNT electronics s.r.o.
Kompletní specifikace
Kombinovaný zdroj s možností napájení ze sítě 230 V pomocí adaptéru nebo z běžné baterie 12 V. Tu můžete použít také jako záložní zdroj v případě výpadku proudu. Generátor s vyšším výkonem 7 J, vhodný pro všechny druhy instalací elektrických ohrad s délkou do 70 km a nízkým porostem. Generátor je také možné provozovat společně se solárním systémem.
Výkonný elektrický ohradník nejčastěji pro: skot, ovce, jeleny nebo jako ochrana před zvěří
Kombinovaný generátor DUO PD70 s výkonem 7 J je vhodným zdrojem pro každou elektrickou ohradu. Ohradníkem můžete napájet výběhy a velké ohrady pro koně, poníky nebo osly. Větší pastviny pro skot a telata nebo výběhy pro ovce a kozy. Elektrický ohradník zastaví jeleny, srnky nebo daňky v okusování a požírání vaší úrody a zamezí vstupu na vaše zahrady všem druhům lesní zvěře. Ukončí také trápení s divokými prasaty, které často rozhrabávají vaše pole a pozemky. Generátor je vhodnou volbou při obraně vašich stád a zvířat proti útoku vlka. Elektrickým ohradníkem snadno a rychle vymezíte zvířatům prostor pro bezpečný a volný pohyb nebo naopak zamezíte škůdcům a predátorům ve vstupu na vaše území.
Výhody a funkce generátoru fencee DUO PD70
Při výrobě generátorů jsou použity moderní mikroprocesorové technologie, které řídí celý provoz zařízení. Díky tomu jsou generátory fencee spolehlivé, bezpečné a s nízkou spotřebou energie. Zařízení jsou kompletně odolné klimatickým změnám jako mráz, slunce, déšť a jsou certifikovány stupněm krytí IP44.

S ON/OFF tlačítkem na přední straně zařízení je vypnutí a zapnutí bezpečné a pohodlné, také prodlužuje životnost celého generátoru oproti běžným modelům, které se vypínají pouhým vytažením kabelu ze zásuvky. U modelů DUO PD je tlačítko rozšířeno o funkci přepnutí výkonu. V případě, že nepotřebujete od zařízení plný výkon, můžete ho manuálně přepnout na poloviční. Tím budete také šetřit spotřebu energie.
LED diody a LED barevný bargraf jsou velmi dobře viditelné i z dálky za přímého slunečního světla. Jejich funkcí je zobrazování provozu zdroje a v případě poruchy barvou indikují závadu na elektrické ohradě. Pomocí bargrafu pak zdroj indikuje momentální výkon zařízení.
Technologie SafeShock zajišťuje bezpečí pro vás i zvířata v elektrické ohradě. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří efektivnější impuls, který je pro zvířata bezpečný. ST transformátor odolný vysokému napětí byl navrhován pro potřeby elektrických ohradníků a zajišťuje efektivní výkon generátoru.
Generátor s výkonem nad 5 J je z důvodu bezpečnosti opatřen časovým zpožděním. Navýšení výkonu zařízení na 7 J tak probíhá dle odpovídající normy se zpožděním 50 sec.

S pomocí elektrického ohradníku vytvoříte snadno a rychle prostor pro zvířata, kde se mohou volně a bezpečně pohybovat. Stejně tak jsou ohradníky skvělou pomůckou v zastavení a zamezení vstupu zvířat a škůdců na vaše zahrady a pozemky.
Co najdete v balení:

generátor fencee power DUO PD70
napájecí adaptér fencee DUO 14 V, 150 cm
zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
kabel bateriový fencee DUO 170 cm
výstražná tabulka fencee
návod o obsluze

Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku.
Parametry
Výstupní energie7 J

TOPlist               Jsme registrováni u kolektivního systému REMA System a.s. pro budoucí nakládání s vysloužilými výrobky. (www.rema.cloud)

Copyright 2023 Ohradniky s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz